" " " "

Mezoterapi

Mezoterapi

Ciltde yer alan kök hücreler, farklı dermis tabakalarında bulunan öncü, haberci hücrelerdir. Kapasiteleri sayesinde yaşlı dokuları yeniden oluşturup, gençleştirebilirler. Her şeye rağmen geçen zamanla, içsel ve dışsal faktörler, çevresel stres gibi yetişkin kök hücrelerin aktivitesini yavaşlatır, yenilenme potansiyelini azaltır. Kırışıklıklar daha belirgin olur, cilt sıkılığını, elastikiyetini ve parlaklığını kaybeder.
Stem cell anti-aging cilt bakım uygulaması hücrelerin yenilenmesindeki yavaşlığı tersine çevirmek, bağ dokusunu güçlendirmek, cilt kalitesi ve dokusunu iğleştirmek için tasarlanmış yüksek yoğunlukta bitki kök hücrelerine sahip dermakozmetik bir cilt bakım uygulamasıdır.
(40 yaş üstü yaş grubu için tavsiye edilen çok etkili bir cilt bakım uygulamasıdır.)
Stem Cell anti-aging bakım 5 seans veya arzu edilirse tek seans olarak cilde uygulanır.

Bildiğimiz üzere her cildin cilt temizliğine ihtiyacı vardır. Mesoestetic nem bakımı tüm ciltlerin nem ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan bir cilt bakım uygulamasıdır. Derin temizliğinin ardından anti oksidan ve cildin yenilenmesini sağlayan konsantre ampüller ile cildin ihtiyacı olan canlılık dengelenir. Hyaluronik acit, vitamin E & C ve doğal nem faktörü içeren krem maske ile cildin ihtiyacı olan nem dengesi sağlanır. Bakım sonucunda: Nem dengesi sağlanmış, canlılığını kazanmış ipeksi bir cilt ortaya çıkar.
Kuru ve normal ciltlerin nem ihityacını sağlayacak olan bakımımızdır.


Bu bakım özellikle karma, yağlı ve sivilce problemi yaşayan ciltler için arındırıcı bakımdır. Sivilce ve akne problemlerinin çözümü için üretilmiş özel konsantre ampül sebum (cilt tabakasında oluşan yağ) dengesini sağlar, anti iflamatuar ve anti bakteriyel etkileri sayesinde cilt sorunlarının önüne geçmekte büyük etki gösterir. Kulanılan pure renewing maske sivilce ve akneleri kurutur, anti oksidan etkisiyle cildi arındırır ve yağ dengesini yeniden sağlayarak tekrar akne ve yağlanma oluşmasını engeller. Bakım sonucunda: Temizlenmiş gözenekler, nefes almış bir cilt ve duru bir görünüm ortaya çıkar.

 

Hassas ciltler sıcak-soğuk havadan kolay etkilenen, alerjik yapıya sahip ve çabuk reaksiyon gösteren cilt tipleridir. Böyle ciltlerin savunma mekanizmasının desteklenmeye ihtiyacı vardır. Derinlemesine cilt temizliğinin ardından cilde uygulanan yoğun nem ve antioksidan etkiye sahip ampüller cildin korunmasını destekler. Uygulanan anti-stress maske ile cildin mekanizması güçlendirilerek yaşanan kızarıklık, yanma hissi gibi problemlere karşı cilt güçlendirilir. Bakım sonucunda: Sakinleşmiş, canlanmış ve yenilenmiş bir cilt elde edilir.

Bu bakım yaşlanma problemlerinin çözümünde çift etki gösterir. Cilde anti aiging etki yaratır ve cilde yoğun bir nem bakımı sağlar. Konsantre ampüller ile yapılan bu bakımda cilde çok özel bir maske kullanılır. Post Peel Crystal Fiber Mask bu maske nano fiberlerden oluşan ve üç boyutlu olarak dağılmış iç yapısı sayesinde yapılan bakım sonucunda zamanla oluşmaya başlayan ilk çizgiler hafifler, ince çizgiler düzleşir. Cildin daha homojenliği ve tonlanması sağlanır. Bakım sonucunda: Cilt esnekliği ve kazandığı nem ile yumuşar.

Zamanla birlikte kolajen yapıda bir azalma, bozulmada artış ve liflerde dağınıklık oluşur. Bu zarar doku ve yüz haçmi kaybına neden olur. Collagen 360 ürünleri ve anti aging bakımı özellikle cilt hasarları ve yaşlanma çizgileriyle savaşmak,kolajen kaybını geri getirmek (yeniden kazandırmak) için üretilmiştir. Yüksek konsantrasyona sahip zenginleştirilmiş marine kolajen, hücre yenileme sürecini uyarır, kolajen üretimini aktif hale getirir, boşlukları doldurarak cilde hacim verir.
Bakımın amacı: cilde aminoasit desteği vererek kolajen fiberlerin jenerasyonunu sağlamak, cildin yapısını düzeltmeye yardımcı olmaktır. Collagen 360 ANTİ AGİNG bakım 5 seans veya arzu edilirse tek seans şeklinde de uygulanır.

Mezoterapi ile ilgili youtube videomuza da göz atın

ne kullandığını bil